Obklad Azuvi Bela Sand 30x90 Mat. Rett.
Code: 212265Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 12.5 kg |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 8.7 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Azuvi Bela |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |