Obklad Azuvi Concept Ruled White 40x120 Mat. Rett.
Code: 191809Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.51 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 10.8 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Azuvi Concept |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8435382119521 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |