Obklad Bestile Iris Gris 7,5x30
Code: 51387Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 12.73 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Bestile Iris |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,56 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |