Obklad Bestile Pamesa Grace Plata 31,6x60 3D povrch
Code: 64510Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.12 kg |
| Color: | Šedá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | Bestile Pamesa Grace |
| Dimension: | 31.6 x 60 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,52 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |