Obklad Bestile Pamesa Vestal Arena 40x120 Rett.
Code: 65968Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Bestile Pamesa Wallen |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |