Obklad Bestile Pamesa Wallen Topo Rett. 33,3x100 (tl. 6mm)
Code: 67760Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Bestile Pamesa Wallen |
| Dimension: | 33.3 x 100 x 0.6 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |