Obklad Brennero Bloomy Acqua Marina 25x75 Lucida
Code: 44686Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 18.85 kg |
| Color: | Tyrkysová, Modrá, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Brennero Bloomy |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AMAL |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |