Obklad Brennero Thermae Matita Honey 1,5x32,5
Code: 10855Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 325 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Brennero Thermae |
| Dimension: | 1.5 x 32.5 x 0.9 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | MATEHO |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |