Obklad Caesar Anima Statuario Venato Luc. 60x120 Rett.
Code: 68625Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 23.84 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Caesar Anima |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ACST |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |