Obklad CE.SI. Metro Canaletta Esterna Bianco 3x15 Matt.
Code: 181573Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 0.01 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 30 mm |
| Dimension: | 3 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |