Obklad Century Ecostone Malabar Stone Mosaico Muretto 30x60
Code: 26076Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 21.3 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Century Ecostone |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mozaika |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 101752 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |