Obklad Cerpa Cerámica Tegna Marengo 29,2x58,5
Code: 20189Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 20.01 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 585 mm |
| Width: | 292 mm |
| Series: | Cerpa Tegna |
| Dimension: | 29.2 x 58.5 x 0.9 |
| Packaging: | 1,37 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Tegna Marengo 29,2*58,5 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |