Obklad Cerpa Cerámica Tegna Nyon Marengo 42,5x86
Code: 20201-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 22.27 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 860 mm |
| Width: | 425 mm |
| Series: | Cerpa Tegna |
| Dimension: | 42.5 x 86 x 1 |
| Packaging: | 1,1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Tegna Nyon M.42,5*86 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |