Obklad Cerpa Space Decor Perla 33x90
Code: 25382Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 21.68 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Cerpa Space |
| Dimension: | 33 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,19 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |