Obklad Cifre Downtown Glaciar RLV 40x120 Rett.
Code: 78213Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.94 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Cifre Downtown |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 029295 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |