Obklad Cifre Gemstone Black Pulido Granilla 120x120 RC
Code: 69616Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 26.65 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.7 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Cifre Gemstone |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 48833 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |