Obklad Cifre Montblanc Stack Relief Sage Brillo 20x60
Code: 67409Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.29 kg |
| Color: | Lesklý, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Cifre Montblanc |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 55631 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |