Obklad CIR City Squares Brown Mix 6,5x29 Luc.
Code: 207320Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 22.34 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 290 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Cir City |
| Dimension: | 6.5 x 29 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |