Obklad Coem Dualmood Wall Beige 22,5x90 Matt. Rett.
Code: 191279Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 20.99 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 229 mm |
| Series: | Coem Dualmood |
| Dimension: | 22.9 x 90 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,215 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VAW292R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |