Obklad Colorker Kenzo Saori Coral 59,5x59,5 Matt. Rett.
Code: 106529Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 19.72 kg |
| Color: | Oranžová, Cihlová, Růžová, Červená |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 595 mm |
| Width: | 595 mm |
| Series: | Colorker Kenzo |
| Dimension: | 59.5 x 59.5 x 0.88 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 231774 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |