Obklad Colorker Tangram Coffee 31,6x100 Rett.
Code: 77525Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.25 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 10.4 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | Colorker Tangram |
| Dimension: | 31.6 x 100 x 1.04 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,58 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 222281 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |