Obklad Colorker Verona Beige 31,6x100 Rett.
Code: 82209Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.77 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | Colorker Verona |
| Dimension: | 31.6 x 100 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,58 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 224094 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |