Obklad Cristacer obklad fasáda Donegal Oxide 34x50
Code: 68247Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 19.48 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 340 mm |
| Series: | Cristacer obklad fasáda |
| Dimension: | 34 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,19 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |