Obklad Da Vinci Ducal Terrazzo Erizzo 13x13
Code: 52851Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.82 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | Da Vinci Ducal Terrazzo |
| Dimension: | 13 x 13 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,56 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Terrazzo |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |