Obklad Da Vinci Kaizen Snow 5x25
Code: 52841Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.41 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Da Vinci Kaizen |
| Dimension: | 5 x 25 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,75 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |