Obklad Deceram Abaco Blanc 10x10
Code: 215696Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.65 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Deceram 10x10 |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |