Obklad Deceram Bowl Mist Deco relief 3D 12x12
Code: 57917Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 120 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 12 x 12 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,52 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |