Obklad Deceram Casablanca Attia 12,5x12,5
Code: 71638Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.51 kg |
| Color: | Béžová, Černá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 125 mm |
| Width: | 125 mm |
| Dimension: | 12.5 x 12.5 x 0.85 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,49 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |