Obklad Deceram Cer Villa Artisan Nickl 1,5x30 Pen
Code: 91857Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Deceram Electra |
| Dimension: | 1.5 x 30 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |