Obklad Deceram Hex Devon Dark Pardo 17,5x20,2
Code: 25936Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.84 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 202 mm |
| Width: | 175 mm |
| Series: | Deceram Hex Devon |
| Dimension: | 17.5 x 20.2 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Skladba |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |