Obklad Deceram Indian Slate Sand 13x33,3
Code: 37544Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.42 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 333 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 13 x 33 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Písek |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |