Obklad Deceram PAM Bosco Gris 7x28
Code: 83237Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Deceram PAM Bosco |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,55 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |