Obklad Deceram Royal Lila 10x30,5
Code: 28343Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.26 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 305 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Deceram Royal |
| Dimension: | 10 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |