Obklad Deceram Tortona White 7x28
Code: 196160Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.02 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,47 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VT06657 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |