Obklad Deceram Tremezzo Cotto 10x38 Matt
Code: 99164Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.89 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 380 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Deceram |
| Dimension: | 10 x 38 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,628 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 101000644 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |