Obklad Del Conca Archistar NS22 Decor Moma Cream MIX 10,7x32,1
Code: 68236Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.22 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 321 mm |
| Width: | 107 mm |
| Series: | Del Conca Archistar |
| Dimension: | 10.7 x 32.1 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,92 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 07NS22DEC |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |