Obklad Del Conca/Faetano Candies CY 6 Decor 20x50
Code: 25189Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.25 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Del Conca Candy CY |
| Dimension: | 20 x 50 |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 54CY06CAA |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |