Obklad Del Conca Faetano Progetto 1962 PO22 Topazio Brick 1962 7,5x40 Luc.
Code: 179835Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.29 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Del Conca Faetano Progetto 1962 |
| Dimension: | 7.5 x 40 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,32 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 74PO22 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |