Obklad Ecoceramic Hidra Mystone Perla 31,6 x 60
Code: 13846Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 17.11 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 316 mm |
| Series: | Ecoceramic Mystone |
| Dimension: | 31.6 x 60 x 1.1 |
| Packaging: | 1,52 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M15 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |