Obklad El Barco Chicago White 7,5x30 Luc.
Code: 211851Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.8 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | El Barco Chicago |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.88 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | EL10751 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |