Obklad El Barco Fashion Verde 7,5x30
Code: 20790Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE EL BARCO FASHION 7,5X30 |
|---|---|
| Weight: | 13.6 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | El Barco Fashion |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.88 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | R16 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |