Obklad El Barco Glamour a Chic Bone 4x15 Moldura
Code: 202973Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 14 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 40 mm |
| Series: | El Barco Glamour |
| Dimension: | 4 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Listela, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M14 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |