Obklad El Barco Glamour Bone 7,5x15
Code: 21042-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 11.78 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | El Barco Glamour |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.7 |
| Packaging: | 0,45 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Glamour Bone (R22) |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |