Obklad El Barco Kendal Rosa 6,5x20
Code: 50241Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 16.67 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | El Barco Kendal |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,78 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Kendal Rosa 6,5x20 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |