Obklad El Barco Maori Glaciar 6,5x20 Luc.
Code: 211872Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 12.82 kg |
| Color: | Tyrkysová |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | El Barco Maori |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,78 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 11362 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |