Obklad Equipe Bali Jolly Black Hat 1,2x20 Luc.
Code: 103408Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE EQUIPE BALI |
|---|---|
| Weight: | 0.04 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 12 mm |
| Series: | Equipe Bali |
| Dimension: | 1.2 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 31684 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |