Obklad Equipe Cosmos Tweed Mink 7,5x30
Code: 35154Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.08 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Cosmos |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VEN022215 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |