Obklad Equipe Costa Nova Praia Laurel Green Matt 5x20
Code: 57975Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE EQUIPE COSTA NOVA 5X20 |
|---|---|
| Weight: | 18.69 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Equipe Costa Nova |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 28508 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |