Obklad Equipe Hanoi Arco Burnt Red 6,5x20
Code: 58629Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | EQUIPE HANOI WALL TILE KOUPELNA / KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12.99 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Equipe Hanoi |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30066 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |