Obklad Equipe Mallorca White 10x10
Code: 27512Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.33 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Equipe Mallorca |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,6 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 23257 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |